Wyślij zapytanie

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Blog

24 września 2020

Gastro na Piątkowie - sprawdzamy co warto odwiedzić!

Jeszcze kilka lat temu na gastronomicznej mapie Poznania warte odwiedzenia punkty znajdowały się wyłącznie w centrum. Z roku na roku przybywa ich jednak także poza nim. Miasto ewoluuje i dziś dzielnice oddalone od Starego Miasta nie pełnią już tylko funkcji sypialni. Mieszkańcy bez problemu znajdują w najbliższej okolicy wszystko to, czego potrzebują - kina, siłownie i rozwiniętą ofertę gastronomiczną. Powstają nowe osiedla, a dzielnice są bardziej samowystarczalne - tak jak Piątkowo

9 sierpnia 2020

Urządzanie sypialni w Twoim guście

Doskonale wiesz, że przytulna sypialnia to gwarancja spokojnego snu, który zapewnia odpowiednią dawkę energii na kolejny dzień. Szukasz więc wskazówek, dzięki którym urządzisz sypialnię w Twoim guście, ale obawiasz się ostatecznego efektu wizualnego. Przychodzimy z pomocą! Przygotowaliśmy kilka praktycznych porad, dzięki którym przytulna sypialnia stanie się rzeczywistością, bez konieczności zatrudniania całego zespołu projektantów wnętrz. 

10 sierpnia 2020

Jak znaleźć mieszkanie do kupienia w Poznaniu

Zamiast zastanawiać się, gdzie szukać mieszkania w Poznaniu, lepiej odpowiedzieć sobie na pytanie, czym charakteryzuje się idealne mieszkanie – dzięki temu ograniczysz liczbę nieruchomości do tych, które rzeczywiście są warte Twojej uwagi. Podpowiadamy więc, jak podjąć najlepszą decyzję, przeglądając liczne ogłoszenia z lokalami na sprzedaż oraz które kryteria należy potraktować priorytetowo. 

14 sierpnia 2020

Najważniejsze zalety zakupu mieszkania od dewelopera

Mieszkanie od dewelopera budzi liczne kontrowersje – z jednej strony kusi nowością wprost z perfekcyjnie opracowanych folderów, z drugiej zaś wywołuje wątpliwości związane z potencjalnymi kosztami i wiarygodnością samego dewelopera. Przekonaj się, dlaczego warto inwestować w nieruchomości z rynku pierwotnego oraz jak kluczowy jest wybór odpowiedniej firmy przy zakupie własnego lokalu. 

17 lipca 2020

Piątkowo - co powinieneś wiedzieć?

Piątkowo to dzielnica Poznania, powstała ponad 40 lat temu na terenach wsi Piątkowo. W jej skład wchodzą osiedla mieszkaniowe, które powstawały od lat 70 XX wieku, m.in. Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Jana III Sobieskiego, Stefana Batorego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka czy Zygmunta Starego. Dzielnica jest też terenem, który dość dynamicznie się rozwija - warto wspomnieć o zrealizowanych w ostatnich latach inwestycjach przy ulicy Mateckiego, Stróżyńskiego, Jaroczyńskiego, Braillea czy tych realizowanych aktualnie - np. przy skrzyżowaniu ulic Lechickiej i Wojciechowskiego. Doskonała lokalizacja, tereny zielone, bogata infrastruktura miejska, świetna komunikacja z centrum, dostęp do licznych placówek medycznych, oświatowych, kulturalnych - to wszystko sprawia, że Piątkowo jest dzielnicą, w której naprawdę dobrze się żyje!

15 lipca 2020

Oddzielna kuchnia czy aneks - zależy od Ciebie

Nie istnieje oczywista odpowiedź, które rozwiązanie jest lepsze - aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia. Choć mówi się, że kuchnia stanowi serce domu, nikt nigdy nie powiedział, gdzie to serce powinno się znajdować, dlatego trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest ważne dla mnie i mojej rodziny. Każde rozwiązanie posiada zalety i wady, które warto mieć na uwadze, podejmując ostateczną decyzję, dlatego w dzisiejszym artykule pomagamy uporać się z dylematem - aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia?

17 czerwca 2020

Czy warto kupić mieszkanie na wynajem?

W ciągu ostatnich dziesięciu lat liczba właścicieli nieruchomości w Polsce wzrosła aż o jedną piątą. Czy warto kupić mieszkanie pod wynajem, biorąc pod uwagę te dane? Szybki przegląd Internetu sugeruje, że to najlepsza inwestycja kapitału, jaką możesz dokonać, w dodatku przynosząca szybkie zyski. Jest to nie tylko mylące, ale i przesłania złożoność tematu. Przekonaj się, czy rzeczywiście warto kupić mieszkanie pod wynajem i na co warto zwrócić uwagę, zanim zaczniesz inwestować. 

15 czerwca 2020

Dlaczego warto zamieszkać na Piątkowie?

Piątkowo, dotychczas uznawane za sypialnię Poznania, to niepozorna dzielnica, która oferuje mieszkania w doskonałej lokalizacji. Komfort życia codziennego jest dla wielu osób priorytetem, z którego nie chcą rezygnować, dlatego wybór odpowiedniego miejsca zamieszkania ma naprawdę duże znaczenie. Dowiedz się, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę i przekonaj się, dlaczego warto szukać mieszkania na Piątkowie

13 czerwca 2020

Gwarancja i rękojmia przy zakupie nowego mieszkania

Gwarancja dewelopera często mylona jest z rękojmią, a są to dwa pojęcia, które warto rozróżniać, kupując mieszkanie. Usterki mogą być większe lub mniejsze, ale są nieuniknione - dotyczy to także nowego budynku. Jednak zgodnie z kodeksem cywilnym masz prawo oczekiwać od dewelopera naprawy wad fizycznych nieruchomości lub zażądać zwrotu równowartości w formie pieniężnej. Wyjaśniamy, na czym polega gwarancja dewelopera oraz czym różni się od rękojmi

11 czerwca 2020

Ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim?

To, ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim zależy od wielu czynników, w tym od Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Warto do tematu podejść zdroworozsądkowo i z wyprzedzeniem zaplanować najważniejsze wydatki. Odpowiednio oszacowany koszt wykończenia mieszkania pomoże również poradzić sobie z mniej spodziewanymi opłatami. Na początek warto zdecydować, czy większość prac wykonasz samodzielnie, czy jednak zatrudnisz profesjonalną ekipę. Co dalej? 

10 czerwca 2020

Jak się przeprowadzić - porady na zmianę mieszkania

Poszukiwanie i zakup nowego mieszkania to wyzwanie samo w sobie, ale jak się przeprowadzić i nie zwariować? Choć zmiana miejsca zamieszkania wydaje się czymś ekscytującym, organizacja przeprowadzki może nieco przytłoczyć. Dotyczy to szczególnie tych osób, które latami gromadziły ważne rzeczy i przedmioty, które zawsze było szkoda wyrzucić. Wiemy, co oznacza pakowanie, dlatego podpowiadamy jak się przeprowadzić sprawnie i bez zbędnych konfliktów. Oczywiście nie obiecujemy gruszek na wierzbie, ale mamy nadzieję, że kilka praktycznych porad nieco ułatwi zadanie.

9 czerwca 2020

Kupno mieszkania od dewelopera - krok po kroku

Chcesz wiedzieć, jak wygląda kupno mieszkania krok po kroku? Przygotowaliśmy praktyczne wskazówki, które pomogą Ci bezproblemowo przejść przez proces zakupu nieruchomości. Dowiesz się na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni lokal oraz dlaczego ważne jest sprawdzenie wiarygodności dewelopera. Zdobyta wiedza sprawi, że kupno mieszkania z pewnością będzie mniej stresujące oraz zabezpieczy Cię przed potencjalnymi problemami. 

8 czerwca 2020

Mieszkania dla par na Piątkowie w Poznaniu

Jak dobrze wybrać pierwsze mieszkanie dla pary? Kluczowa jest lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta. W ramach inwestycji ST_ART Piątkowo w Poznaniu oferujemy mieszkania dla par o podwyższonym standardzie. To doskonały wybór dla osób, które prowadzą bujne życie towarzyskie, cenią uroki życia w mieście, ale jednocześnie nie chcą mieszkać w ścisłym centrum. Na Piątkowie dostępne są mieszkania dla par w stanie deweloperskim oraz z możliwością wykończenia pod klucz

2 czerwca 2020

Mieszkania dla singli na Piątkowie w Poznaniu

Komfortowe mieszkanie dla singla w atrakcyjnej lokalizacji? Oferujemy lokale na sprzedaż na Piątkowie w Poznaniu, które spełnią oczekiwania aktywnie żyjących i niezależnych osób. Dzielnica jest świetnie skomunikowana z centrum miasta, dzięki czemu bez problemu spotkasz się z przyjaciółmi i załatwisz pilne sprawy w urzędzie. Kupując mieszkanie dla singla na Piątkowie, zyskujesz dostęp do licznych terenów rekreacyjnych, gdzie swobodnie pobiegasz i spędzisz czas wolny ze znajomymi. W ramach inwestycji ST_ART Piątkowo stworzyliśmy nowoczesne apartamenty z możliwością wykończenia pod klucz. 

30 czerwca 2020

Odbiór mieszkania od dewelopera - doradzamy na co zwrócić uwagę

Odbiór mieszkania od dewelopera to obowiązkowy etap przed przeprowadzką. Podpowiadamy, co zrobić, aby nie narazić się na niepotrzebny stres oraz na co zwrócić szczególną uwagę, zanim zaakceptujesz stan techniczny nieruchomości. Krok po kroku opisujemy, jak wygląda odbiór techniczny mieszkania od dewelopera, dzięki czemu unikniesz przykrych niespodzianek. 

28 czerwca 2020

Wybieramy mieszkanie - rynek pierwotny czy wtórny?

Rynek pierwotny a wtórny - gdzie bardziej się opłaca kupić mieszkanie, to temat powracający jak bumerang. Zakup nieruchomości to poważne obciążenie dla domowego budżetu, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że szukasz wiarygodnych informacji, które pomogą Ci podjąć decyzję. Z naszego artykułu dowiesz się, czym różni się rynek pierwotny od wtórnego oraz poznasz zalety i wady obu rozwiązań. Dzięki temu przekonasz się, że wybór najlepszego mieszkania na Piątkowie nie jest taki straszny. 

16 maja 2019

Inwestycja mieszkaniowa

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Piątkowie w Poznaniu to doskonała propozycja dla osób, które szukają mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Piątkowo to bowiem jedna z najatrakcyjniejszych części Poznania. Jeśli szukasz nowego mieszkania w tej części miasta to najlepszą propozycją jest nowa inwestycja mieszkaniowa ST_ART Piątkowo od dewelopera Nickel Development.

3 grudnia 2019

Kawalerki Poznań Piątkowo

Szukasz komfortowego mieszkania jednopokojowego w atrakcyjnej części Poznania? Jeśli tak, to kawalerka w ramach inwestycji ST_ART Piątkowo jest właśnie dla Ciebie. To unikatowa inwestycja mieszkaniowa od poznańskiego dewelopera Nickel Development, zlokalizowana na granicy Piątkowa i Winograd, na rogu ulic Lechickiej i Wojciechowskiego.

3 grudnia 2019

Mieszkania 2 pokojowe Poznań Piątkowo

Mieszkanie 2-pokojowe na poznańskim Piątkowie w ramach unikatowej inwestycji ST_ART Piątkowo od dewelopera Nickel Development to bardzo interesująca propozycja. Mieszkania znajdują się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji - na granicy Piątkowa i Winograd. To doskonała lokalizacja, która zapewnia swobodny dostęp do wielu interesujących obiektów rekreacyjno-sportowych oraz licznych terenów zielonych. Mieszkańcy tej części Poznania mogą także korzystać z rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, z popularną Pestką na czele. Dojazd z Piątkowa do centrum zajmuje bardzo niewiele czasu.

10 lipca 2019

Mieszkania deweloperskie

Mieszkania deweloperskie na poznańskim Piątkowie od Nickel Development w ramach inwestycji ST_ART Piątkowo to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w jednej z najatrakcyjniejszych części Poznania. Inwestycja znajduje się bowiem na granicy Piątkowa i Winograd, na rogu ulic Lechickiej i Wojciechowskiego. To doskonała lokalizacja, która z jednej strony umożliwia sprawny i szybki dojazd do innych części Poznania, z drugiej oferuje wiele możliwości jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu poza domem. 

Mieszkania na sprzedaż na Piątkowie w Poznaniu od dewelopera Nickel Development znajdują się w miejscu, gdzie na mapie zaczyna się Piątkowo. To bardzo dogodna lokalizacja i to pod wieloma względami. Można powiedzieć, że jest to miejsce, z którego wszędzie jest blisko. 

20 maja 2020

Mieszkania z aneksem kuchennym na Piątkowie w Poznaniu

Oferujemy na sprzedaż mieszkania z kuchnią oraz widokiem na Piątkowo i Poznań, stworzone w ramach unikalnej inwestycji. Podwyższony standard nieruchomości idzie w parze z funkcjonalnym układem, który zapewnia mieszkańcom wygodę. ST_ART Piątkowo to w pełni przemyślany projekt, który proponuje nową jakość mieszkania z kuchnią w spokojnej dzielnicy Poznania. Spójna architektura, wysoka jakość wykonania oraz szacunek do otoczenia odpowiadają za ostateczny efekt inwestycji. To wyjątkowa oferta dla osób, które szukają nowoczesnej nieruchomości w rozsądnej cenie. 

Mieszkania z parkingiem na Piątkowie w Poznaniu
20 maja 2020

Mieszkania z parkingiem na Piątkowie w Poznaniu

Szukasz mieszkania z parkingiem na Piątkowie w Poznaniu? Nickel Development oferuje nowoczesne nieruchomości na sprzedaż w ramach imponującej inwestycji ST-ART Piątkowo. Podwyższony standard wykończenia idzie w parze z funkcjonalnym układem mieszkania z parkingiem. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja na Piątkowie w Poznaniu - dzielnicy o wyjątkowej atmosferze, świetnie skomunikowanej z centrum. To doskonała oferta dla osób, które chcą kupić mieszkanie wysokiej jakości w rozsądnej cenie. 

Mieszkania z tarasem Poznań
25 marca 2020

Mieszkania z tarasem Poznań

Mieszkanie z tarasem i widokiem na Poznań w ramach inwestycji ST_ART Piątkowo to unikalna propozycja na rynku nieruchomości. Dlaczego? Nickel Development to wyjątkowa firma deweloperska z Poznania, która przy projektach współpracuje z uznanymi pracowniami architektonicznymi. Dzięki temu nie rezygnując z funkcjonalności, tworzą oryginalne wnętrza o niebanalnym charakterze. Dowiedz się, dlaczego warto kupić mieszkanie z tarasem na Piątkowie

25 marca 2020

Mieszkania z widokiem na Poznań

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na Poznań to propozycja w ramach oryginalnej inwestycji ST_ART Piątkowo od dewelopera Nickel Development. Mieszkanie zlokalizowane na Piątkowie - w jednej z najbardziej lubianych dzielnic miasta, wyznaczy nowe etapy życia i podniesie jakość codzienności. Oferowane mieszkania z widokiem mają ponadstandardowe wykończenia i wyróżniają się artystycznym charakterem części wspólnych. 

3 grudnia 2019

Mieszkania 3 pokojowe Poznań Piątkowo

Mieszkanie 3-pokojowe na poznańskim Piątkowie? Dlaczego nie! Deweloper Nickel Development posiada w ofercie nowoczesne i komfortowe mieszkania w ramach unikatowej inwestycji ST_ART Piątkowo. To doskonała propozycja dla osób, które nie chcą mieszkać w ścisłym centrum, ale zależy im na możliwości szybkiego dojazdu do niego. Mieszkania na poznańskim Piątkowie to również świetna oferta dla osób aktywnych, lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu, na łonie natury.

3 grudnia 2019

Mieszkania 4 pokojowe Poznań Piątkowo

Szukasz komfortowego mieszkania w jednej z najatrakcyjniejszych części Poznania? Jeśli tak, to oferta Nickel Development jest właśnie dla Ciebie. Deweloper, w ramach unikatowej inwestycji ST_ART Piątkowo, oferuje mieszkania 4-pokojowe o podwyższonym standardzie mieszkalnym, zlokalizowane na granicy Piątkowa i Winograd. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania, którego lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta, a także umożliwia aktywne spędzanie czasu wolnego poza domem. Dodatkowo, z punktu widzenia lokalizacji, mieszkania w ST_ART Piątkowo są atrakcyjne dla studentów, ponieważ nowa inwestycja Nickel Development znajduje się w pobliżu kampusu uniwersyteckiego na Morasku.

30 kwietnia 2020

Zakup mieszkania