Blog
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Blog

5 grudnia 2023

Noriaki – sztuka współczesna w ST_ART Piątkowo

Pracując nad koncepcją budynku ST_ART Piątkowo od początku wiedzieliśmy, że chcemy by w tej nowoczesnej apoteozie modernistycznego stylu zagościła sztuka. Na poznańskim Piątkowie – dzielnicy wyrosłej w latach 70. XX wieku dominowała powtarzalna zabudowa, pozbawiona interesującego detalu i jakichkolwiek elementów sztuki. Chcieliśmy, aby w tym miejscu powstał wyjątkowy, architektonicznie interesujący budynek ze sztuką we wnętrzach.

1 grudnia 2023

ST_ART Piątkowo łączy sztukę z nowoczesnością

Piątkowo traktowane początkowo jako sypialnia Poznania, obecnie zyskuje w oczach mieszkańców jako dobrze zagospodarowana dzielnica, z terenami zielonymi i licznymi udogodnieniami. Potencjał miejsca wzmacnia Kampus Morasko sprawiając, że na Piątkowie pojawia się coraz więcej młodych ludzi. Dla nich właśnie powstaje nowoczesna zabudowa, której reprezentantem jest nasza inwestycja ST_ART Piątkowo, która już w nazwie zawiera świeżość i początek, a także zaprasza do dialogu ze sztuką.

28 listopada 2023

Rozwijaj z nami swoją działalność! Poznaj powody, dla których właśnie tutaj powinieneś otworzyć swój biznes.

Inwestowanie w nieruchomości jest jednym z najbardziej pewnych sposobów na uzyskanie stabilnego zysku. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób szuka alternatywnych rozwiązań dla tradycyjnych form inwestowania, takich jak lokaty bankowe czy fundusze inwestycyjne. Zainteresowanie lokalami handlowymi i usługowymi rośnie, a wiele osób decyduje się na założenie własnego biznesu i przejście “na swoje”. Właśnie dlatego parter budynku ST_ART Piątkowo przeznaczyliśmy na usługi, z których będą korzystać nasi mieszkańcy i ich sąsiedzi z pobliskich bloków.

10 listopada 2023

Nowoczesna architektura na Piątkowie

Trzy ostatnie dekady XX wieku ukształtowały krajobraz Piątkowa. Na powstających licznie osiedlach mieszkaniowych zbudowano wiele wieżowców i bloków. Dzielnica do dziś cieszy się niezmienną popularnością wśród mieszkańców Poznania - głównie ze względu na duże odległości między budynkami, bogatą okoliczną infrastrukturę i dojrzałą zieleń. Na tle tych kilkudziesięcioletnich już budynków ST_ART Piątkowo prezentuje się wyjątkowo okazale. Zbliżony wysokością do sąsiednich punktowców nie góruje nad okolicą, ale nadaje jej nowoczesnego świeżego wyglądu, stając się wizytówką tej części miasta.

25 kwietnia 2023

Program pierwsze mieszkanie

Wprowadzany w roku 2023 program pierwsze mieszkanie dla młodych to okazja do zyskania własnej nieruchomości przez osoby, które nie ukończyły 45 roku życia oraz nigdy nie posiadały żadnego mieszkania ani domu. Sprawdź, jakie dokładnie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dofinansowanie w formie bezpiecznego kredytu 2%. Nasza inwestycja ST_ART Piątkowo to idealne rozwiązanie dla młodych, którzy cenią sobie łatwy dojazd do centrum Poznania, a jednocześnie chcą mieszkań w spokojnej i zielonej okolicy. 

8 lipca 2022

Zapewnij sobie więcej swobody

Ministerstwo Zdrowia podało, że na przełomie czerwca i lipca 2022 roku zanotowano duży wzrost liczby zakażeń koronawirusem. I choć minister zdrowia nie mówi jeszcze o restrykcjach związanych z prawdopodobną jesienną falą zachorowań, to rozważa masowe testowanie oraz ponowne wprowadzenie zasad kwarantanny i izolacji. Dzisiaj trudno wyrokować w jaki sposób będzie kształtować się sytuacja epidemiczna w kolejnych miesiącach, ale warto już dziś pomyśleć o wygodnej przestrzeni na jej przetrwanie. Dobrym rozwiązaniem może okazać się wybór gotowego mieszkania w ukończonej inwestycji.

30 grudnia 2022

Kupno mieszkania za gotówkę - krok po kroku

Zdecyduj się na kupno mieszkania za gotówkę, jeśli dysponujesz odpowiednim budżetem i zależy Ci na szybszym przebiegu transakcji. Kiedy wybierasz zakup mieszkania od dewelopera za gotówkę, masz mniej formalności do wypełnienia. Nie musisz starać się o kredyt i czekać na decyzję z banku, ale możesz od razu podpisać umowę deweloperską. Jak wygląda kupno mieszkania za gotówkę krok po kroku? Odpowiadamy!

9 czerwca 2022

Na czym oszczędzisz mieszkając w mieście?

 

Podmiejskie inwestycje zyskują ostatnio na popularności. Jednakże absolutnie nie można zapominać o tym, że również nabycie lokalu mieszkaniowego w mieście niesie za sobą szereg zalet i korzyści – w tym, co niekonieczne oczywiste, benefitów finansowych. Mimo wyższych cen lokali zlokalizowanych w obrębie wielkich metropolii, ekonomicznie możemy bilans wyrównać – a to będzie możliwe z kilku powodów.

9 kwietnia 2022

Loggia – Nowa, wielofunkcyjna przestrzeń na lato

W ramach inwestycji ST_ART Piątkowo w wielu dostępnych lokalach oddajemy do Waszej dyspozycji loggię. Czym w zasadzie jest tego typu przestrzeń? Według słownikowej definicji zaczerpniętej ze Słownika Języka Polskiego PWN, loggia to “kryty balkon w postaci wnęki w ścianie budynku”. I na tym w zasadzie moglibyśmy poprzestać w wyjaśnianiu czym są loggie. Jednak definicja ta zdecydowanie nie oddaje pełni potencjału jaki tego typu miejsce oferuje. Jest to bowiem przestrzeń oferująca dużo więcej niż niewielkie balkony znane z bloków budowanych w latach siedemdziesiątych XX w.

9 listopada 2021

Zostałem właścicielem mieszkania i członkiem wspólnoty mieszkaniowej

Szukający mieszkania są zwykle skupieni na wyborze optymalnego lokum dla siebie i dla rodziny. Koncentrują się zatem na lokalizacji, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, sprawdzają okolicę, trasy dojazdowe do często odwiedzanych miejsc. Zwykle nie myślą o tym, że wraz z nabyciem nieruchomości stają się członkiem wspólnoty mieszkaniowej i razem z sąsiadami będą tworzyć lokalną społeczność.

22 października 2021

ST_ART PIĄTKOWO - dynamiczne życie w mieście

Kilkuosobowa rodzina to gwarancja różnych zdań, zainteresowań i pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Jak połączyć wodę z ogniem, zadowolić przepełnione emocjami nastoletnie dzieci, zapewnić im dobre miejsce do nauki i odpoczynku, a sobie zorganizować komfortowy salon i strefę zen? Wybierzcie jedno z dostępnych w ofercie mieszkań 3- lub 4-pokojowych w inwestycji ST_ART Piątkowo, a spełnisz oczekiwania całej rodziny.

9 września 2021

Zorganizuj rodzinie aktywność nie tylko latem

Letnie wakacje to okres sprzyjający sportowym doznaniom – wielu z nas podczas urlopu nad morzem czy jeziorem po raz pierwszy (lub kolejny) próbuje sportów wodnych, w górach uprawia wspinaczkę, a wycieczki rowerowe organizuje bez względu na ukształtowanie terenu, byle w miłych okolicznościach przyrody. Po powrocie do miejskiej dżungli wcale nie trzeba tracić sportowego ducha, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać odpowiedniej infrastruktury, a tej w pobliżu Piątkowa nie brakuje.

27 lipca 2021

Piątkowo – dzielnica z kulturą

Kiedy mamy ochotę na nieco bardziej wysublimowaną rozrywkę niż odcinek Trudnych spraw czy oglądany po raz siedemsetny ku pokrzepieniu serc mecz Polska–Belgia z 1982 roku, myślimy o wizycie w Teatrze Wielkim lub Filharmonii Poznańskiej. Oczywiście bezdyskusyjnie warto odwiedzać obie te placówki, jednak dobrze jest uświadomić sobie, że wycieczka do centrum miasta nie zawsze jest nieodzowna, kiedy chcemy zakosztować kultury. Przyjrzyjmy się bliżej bogatej ofercie kulturalnej, którą ma dla nas tego lata Piątkowo.

9 lipca 2021

7 złotych rad jak dobrze urządzić mieszkanie

Nowe mieszkanie, czy nowy dom to potężna dawka szczęścia i … gotowy materiał na dramat. Pierwotna radość z zakupu stopniowo ustępuje lękom, że nie podołamy nowej powierzchni właściwie wykończyć i wygodnie urządzić. Tymczasem zamiast pielęgnować obawy, wystarczy wszystko dobrze zaplanować. No właśnie, tylko od czego zacząć?

5 lipca 2021

Dlaczego mieszkanie w mieście to optymalne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi

Współczesna rodzina różni się od tej sprzed kilkudziesięciu lat pod pewnymi względami, np. większego zapotrzebowania na placówki edukacyjno-treningowe dla dzieci i młodzieży czy modelu pracy i spędzania wolnego czasu przez ich rodziców. Niektóre potrzeby są jednak niezmienne i przez to znane doskonale tym drugim, choć trzeba przyznać, że raczej nolens niż volens.

27 lipca 2021

Piątkowo – dzielnica z kulturą

Kiedy mamy ochotę na nieco bardziej wysublimowaną rozrywkę niż odcinek Trudnych spraw czy oglądany po raz siedemsetny ku pokrzepieniu serc mecz Polska–Belgia z 1982 roku, myślimy o wizycie w Teatrze Wielkim lub Filharmonii Poznańskiej. Oczywiście bezdyskusyjnie warto odwiedzać obie te placówki, jednak dobrze jest uświadomić sobie, że wycieczka do centrum miasta nie zawsze jest nieodzowna, kiedy chcemy zakosztować kultury. Przyjrzyjmy się bliżej bogatej ofercie kulturalnej, którą ma dla nas tego lata Piątkowo.

9 maja 2021

START PIĄTKOWO – jakie lokale sprawdzą się na dobrze już zagospodarowanym osiedlu

Wybór miejsca, w którym chcemy prowadzić działalność gospodarczą ma duże znaczenie. Od dobrej lokalizacji bowiem może zależeć powodzenie naszego biznesu. Czynników, które mogą dodatnio wpłynąć na sukces naszego interesu jest sporo. Na co zatem należy przede wszystkim zwrócić uwagę?

13 kwietnia 2021

Poznań na dwóch kołach – sieć ścieżek rowerowych nieustannie się rozrasta

Trend przesiadania się zza kierownicy na rower na dobre zadomowił się w największym polskich miastach. Również poznaniacy uświadomili sobie atuty jednośladu, który nie korkuje miasta, za to umożliwia sprawne poruszanie się po nim, uniezależniając od rozkładu jazdy, a przy tym poprawia kondycję, jest ekologiczny i niedrogi. Ponadto w zeszłym roku w kontekście pandemii koronawirusa WHO zachęciła do podróżowania rowerem zarówno do pracy, jak i w ramach rekreacji, ponieważ z jednej strony umożliwia to zachowanie dystansu społecznego, a z drugiej utrzymanie minimum potrzebnej dla zdrowia aktywności fizycznej.

2 kwietnia 2021

Jak szybko znikają najgorętsze mieszkania w nowym budownictwie?

Choć rynek nieruchomości rozwija się dynamicznie, liczba lokali jest ograniczona – szczególnie tych najlepszych. Kiedy kupić mieszkanie, aby nie przepłacić, a jednocześnie w pełni cieszyć się z dokonanego wyboru? Wiele osób zadaje sobie to pytanie, nie tylko licząc po cichu, że pandemia koronawirusa wpłynie na spadek cen nieruchomości, ale mając również nadzieję, że nadal będą dostępne najlepsze mieszkania na Piątkowie w Poznaniu. To właśnie dlatego podpowiadamy, kiedy kupić mieszkanie z korzyścią dla siebie.

7 grudnia 2020

Jak znaleźć mieszkanie wielopokojowe w Poznaniu?

Przez lata największą popularnością na rynku nieruchomości cieszyły się mieszkania dwupokojowe — dzisiaj to mieszkanie 3-pokojowe jest dla mieszkańców Poznania atrakcyjniejsze. Często bowiem okazuje się, że stosunkowo niewielka dopłata umożliwia wybór lokalu zapewniającego wyższy komfort, co dla wielu osób jest priorytetem. Jak jednak znaleźć funkcjonalne i wygodne mieszkanie 3-pokojowe w Poznaniu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania wielopokojowego. 

16 grudnia 2020

Mieszkanie w wyższym standardzie? Coraz więcej chętnych!

Świadomość konsumencka wzrasta nie tylko w kwestii artykułów spożywczych – mieszkanie o podwyższonym standardzie również staje się obiektem zainteresowania Polek i Polaków. Na znaczeniu zyskuje jakość wykończenia, trwałość materiałów budowlanych, udogodnienia przygotowane z myślą o przyszłych mieszkańcach oraz atrakcyjność lokalizacji. Co więcej, mieszkanie o podwyższonym standardzie jest w zasięgu możliwości dużo większej liczby osób niż jeszcze kilkanaście lat temu. Z tego względu wyjaśniamy, co tak naprawdę oznacza wysoki standard mieszkania oraz jakie są wady i zalety tego rozwiązania. 

14 sierpnia 2020

Najważniejsze zalety zakupu mieszkania od dewelopera

Mieszkanie od dewelopera budzi liczne kontrowersje – z jednej strony kusi nowością wprost z perfekcyjnie opracowanych folderów, z drugiej zaś wywołuje wątpliwości związane z potencjalnymi kosztami i wiarygodnością samego dewelopera. Przekonaj się, dlaczego warto inwestować w nieruchomości z rynku pierwotnego oraz jak kluczowy jest wybór odpowiedniej firmy przy zakupie własnego lokalu. 

9 sierpnia 2020

Urządzanie sypialni w Twoim guście

Doskonale wiesz, że przytulna sypialnia to gwarancja spokojnego snu, który zapewnia odpowiednią dawkę energii na kolejny dzień. Szukasz więc wskazówek, dzięki którym urządzisz sypialnię w Twoim guście, ale obawiasz się ostatecznego efektu wizualnego. Przychodzimy z pomocą! Przygotowaliśmy kilka praktycznych porad, dzięki którym przytulna sypialnia stanie się rzeczywistością, bez konieczności zatrudniania całego zespołu projektantów wnętrz. 

18 marca 2021

Z dowozem, na wynos, czy na miejscu? Gastronomiczna oferta Piątkowa nieustannie się rozrasta

Bez względu na umiejętności kulinarne, każdy czasem ma ochotę zamówić gotowe jedzenie. Oferta gastronomiczna Poznania jest bogata i choć duża część lokali znajduje się w centrum, w wielu można złożyć zamówienie z dowozem, co stało się jeszcze łatwiejsze dzięki takim portalom jak pyszne.pl czy glodny.pl, gdzie potrzeba tylko paru kliknięć, żeby zapewnić sobie niemal dowolne kulinarne doznania.

9 marca 2021

Gdzie się lepiej mieszka – w centrum, z dala od niego, a może na przedmieściu?

Trudno nie zgodzić się, że ważną rolę przy wyborze lokalizacji mieszkania gra kwestia indywidualnych preferencji. Trzeba jednak również przyznać, że niektóre wady i zalety lokalizacji są na tyle obiektywne, że ignorowanie ich przypomina zaklinanie rzeczywistości. Podpowiadamy, które z nich warto wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, gdzie najlepiej szukać mieszkania: w centrum miasta czy raczej z dala od niego oraz w jakiej odległości?

10 sierpnia 2020

Jak znaleźć mieszkanie do kupienia w Poznaniu

Zamiast zastanawiać się, gdzie szukać mieszkania w Poznaniu, lepiej odpowiedzieć sobie na pytanie, czym charakteryzuje się idealne mieszkanie – dzięki temu ograniczysz liczbę nieruchomości do tych, które rzeczywiście są warte Twojej uwagi. Podpowiadamy więc, jak podjąć najlepszą decyzję, przeglądając liczne ogłoszenia z lokalami na sprzedaż oraz które kryteria należy potraktować priorytetowo. 

17 lipca 2020

Piątkowo - co powinieneś wiedzieć?

Piątkowo to dzielnica Poznania, powstała ponad 40 lat temu na terenach wsi Piątkowo. W jej skład wchodzą osiedla mieszkaniowe, które powstawały od lat 70 XX wieku, m.in. Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Jana III Sobieskiego, Stefana Batorego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka czy Zygmunta Starego. Dzielnica jest też terenem, który dość dynamicznie się rozwija - warto wspomnieć o zrealizowanych w ostatnich latach inwestycjach przy ulicy Mateckiego, Stróżyńskiego, Jaroczyńskiego, Braillea czy tych realizowanych aktualnie - np. przy skrzyżowaniu ulic Lechickiej i Wojciechowskiego. Doskonała lokalizacja, tereny zielone, bogata infrastruktura miejska, świetna komunikacja z centrum, dostęp do licznych placówek medycznych, oświatowych, kulturalnych - to wszystko sprawia, że Piątkowo jest dzielnicą, w której naprawdę dobrze się żyje!

15 lipca 2020

Oddzielna kuchnia czy aneks - zależy od Ciebie

Nie istnieje oczywista odpowiedź, które rozwiązanie jest lepsze - aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia. Choć mówi się, że kuchnia stanowi serce domu, nikt nigdy nie powiedział, gdzie to serce powinno się znajdować, dlatego trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest ważne dla mnie i mojej rodziny. Każde rozwiązanie posiada zalety i wady, które warto mieć na uwadze, podejmując ostateczną decyzję, dlatego w dzisiejszym artykule pomagamy uporać się z dylematem - aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia?

17 czerwca 2020

Czy warto kupić mieszkanie na wynajem?

W ciągu ostatnich dziesięciu lat liczba właścicieli nieruchomości w Polsce wzrosła aż o jedną piątą. Czy warto kupić mieszkanie pod wynajem, biorąc pod uwagę te dane? Szybki przegląd Internetu sugeruje, że to najlepsza inwestycja kapitału, jaką możesz dokonać, w dodatku przynosząca szybkie zyski. Jest to nie tylko mylące, ale i przesłania złożoność tematu. Przekonaj się, czy rzeczywiście warto kupić mieszkanie pod wynajem i na co warto zwrócić uwagę, zanim zaczniesz inwestować. 

15 czerwca 2020

Dlaczego warto zamieszkać na Piątkowie?

Piątkowo, dotychczas uznawane za sypialnię Poznania, to niepozorna dzielnica, która oferuje mieszkania w doskonałej lokalizacji. Komfort życia codziennego jest dla wielu osób priorytetem, z którego nie chcą rezygnować, dlatego wybór odpowiedniego miejsca zamieszkania ma naprawdę duże znaczenie. Dowiedz się, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę i przekonaj się, dlaczego warto szukać mieszkania na Piątkowie

24 września 2020

Gastro na Piątkowie - sprawdzamy co warto odwiedzić!

Jeszcze kilka lat temu na gastronomicznej mapie Poznania warte odwiedzenia punkty znajdowały się wyłącznie w centrum. Z roku na roku przybywa ich jednak także poza nim. Miasto ewoluuje i dziś dzielnice oddalone od Starego Miasta nie pełnią już tylko funkcji sypialni. Mieszkańcy bez problemu znajdują w najbliższej okolicy wszystko to, czego potrzebują - kina, siłownie i rozwiniętą ofertę gastronomiczną. Powstają nowe osiedla, a dzielnice są bardziej samowystarczalne - tak jak Piątkowo

13 czerwca 2020

Gwarancja i rękojmia przy zakupie nowego mieszkania

Gwarancja dewelopera często mylona jest z rękojmią, a są to dwa pojęcia, które warto rozróżniać, kupując mieszkanie. Usterki mogą być większe lub mniejsze, ale są nieuniknione - dotyczy to także nowego budynku. Jednak zgodnie z kodeksem cywilnym masz prawo oczekiwać od dewelopera naprawy wad fizycznych nieruchomości lub zażądać zwrotu równowartości w formie pieniężnej. Wyjaśniamy, na czym polega gwarancja dewelopera oraz czym różni się od rękojmi

11 czerwca 2020

Ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim?

To, ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim zależy od wielu czynników, w tym od Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Warto do tematu podejść zdroworozsądkowo i z wyprzedzeniem zaplanować najważniejsze wydatki. Odpowiednio oszacowany koszt wykończenia mieszkania pomoże również poradzić sobie z mniej spodziewanymi opłatami. Na początek warto zdecydować, czy większość prac wykonasz samodzielnie, czy jednak zatrudnisz profesjonalną ekipę. Co dalej? 

10 czerwca 2020

Jak się przeprowadzić - porady na zmianę mieszkania

Poszukiwanie i zakup nowego mieszkania to wyzwanie samo w sobie, ale jak się przeprowadzić i nie zwariować? Choć zmiana miejsca zamieszkania wydaje się czymś ekscytującym, organizacja przeprowadzki może nieco przytłoczyć. Dotyczy to szczególnie tych osób, które latami gromadziły ważne rzeczy i przedmioty, które zawsze było szkoda wyrzucić. Wiemy, co oznacza pakowanie, dlatego podpowiadamy jak się przeprowadzić sprawnie i bez zbędnych konfliktów. Oczywiście nie obiecujemy gruszek na wierzbie, ale mamy nadzieję, że kilka praktycznych porad nieco ułatwi zadanie.

9 czerwca 2020

Kupno mieszkania od dewelopera - krok po kroku

Chcesz wiedzieć, jak wygląda kupno mieszkania krok po kroku? Przygotowaliśmy praktyczne wskazówki, które pomogą Ci bezproblemowo przejść przez proces zakupu nieruchomości. Dowiesz się na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni lokal oraz dlaczego ważne jest sprawdzenie wiarygodności dewelopera. Zdobyta wiedza sprawi, że kupno mieszkania z pewnością będzie mniej stresujące oraz zabezpieczy Cię przed potencjalnymi problemami. 

Mieszkania z parkingiem na Piątkowie w Poznaniu
20 maja 2020

Mieszkania z parkingiem na Piątkowie w Poznaniu

Szukasz mieszkania z parkingiem na Piątkowie w Poznaniu? Nickel Development oferuje nowoczesne nieruchomości na sprzedaż w ramach imponującej inwestycji ST-ART Piątkowo. Podwyższony standard wykończenia idzie w parze z funkcjonalnym układem mieszkania z parkingiem. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja na Piątkowie w Poznaniu - dzielnicy o wyjątkowej atmosferze, świetnie skomunikowanej z centrum. To doskonała oferta dla osób, które chcą kupić mieszkanie wysokiej jakości w rozsądnej cenie. 

20 maja 2020

Mieszkania z aneksem kuchennym na Piątkowie w Poznaniu

Oferujemy na sprzedaż mieszkania z kuchnią oraz widokiem na Piątkowo i Poznań, stworzone w ramach unikalnej inwestycji. Podwyższony standard nieruchomości idzie w parze z funkcjonalnym układem, który zapewnia mieszkańcom wygodę. ST_ART Piątkowo to w pełni przemyślany projekt, który proponuje nową jakość mieszkania z kuchnią w spokojnej dzielnicy Poznania. Spójna architektura, wysoka jakość wykonania oraz szacunek do otoczenia odpowiadają za ostateczny efekt inwestycji. To wyjątkowa oferta dla osób, które szukają nowoczesnej nieruchomości w rozsądnej cenie. 

8 czerwca 2020

Mieszkania dla par na Piątkowie w Poznaniu

Jak dobrze wybrać pierwsze mieszkanie dla pary? Kluczowa jest lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta. W ramach inwestycji ST_ART Piątkowo w Poznaniu oferujemy mieszkania dla par o podwyższonym standardzie. To doskonały wybór dla osób, które prowadzą bujne życie towarzyskie, cenią uroki życia w mieście, ale jednocześnie nie chcą mieszkać w ścisłym centrum. Na Piątkowie dostępne są mieszkania dla par w stanie deweloperskim oraz z możliwością wykończenia pod klucz

7 stycznia 2021

Czym się kierujemy, kupując mieszkanie?

Wybór mieszkania to proces, podczas którego uwzględniamy szereg czynników – od cen nieruchomości, przez lokalizację, aż po układ i wielkość poszczególnych pomieszczeń. I choć cenę wymieniamy jako pierwszą, to wbrew pozorom nie zawsze jest to czynnik decydujący o zakupie danego lokalu. Jako doświadczony deweloper na Piątkowie widzimy, że klienci szczególną uwagę zwracają na lokalizację i infrastrukturę nowych mieszkań, a czynnikiem, który potrafi zmienić wszystko, są emocje – z badań Journal of Advertising Research wynika, że są one dwa razy ważniejsze niż suche fakty. Dowiedz się, co tak naprawdę wpływa na wybór mieszkania!

10 lutego 2021

Mieszkania pod klucz pod wynajem – najprostsze rozwiązanie

Coraz popularniejszym rozwiązaniem w branży nieruchomości jest mieszkanie pod klucz. Co to znaczy? Opcja będąca w USA i Europie Zachodniej standardem, coraz śmielej wkracza na polskie salony. Zakup mieszkania pod klucz, szczególnie pod wynajem, przestaje być synonimem luksusu dostępnego dla nielicznych, a staje się skutecznym sposobem na oszczędność czasu. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, czym jest mieszkanie pod klucz oraz co to znaczy dla osób szukających wartej uwagi nieruchomości na sprzedaż.  

3 grudnia 2019

Mieszkania 3 pokojowe Poznań Piątkowo

Mieszkanie 3-pokojowe na poznańskim Piątkowie? Dlaczego nie! Deweloper Nickel Development posiada w ofercie nowoczesne i komfortowe mieszkania w ramach unikatowej inwestycji ST_ART Piątkowo. To doskonała propozycja dla osób, które nie chcą mieszkać w ścisłym centrum, ale zależy im na możliwości szybkiego dojazdu do niego. Mieszkania Poznań Piątkowo to również świetna oferta dla osób aktywnych, lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu, na łonie natury.

Mieszkania z tarasem Poznań
25 marca 2020

Mieszkania z tarasem Poznań

Mieszkanie z tarasem i widokiem na Poznań w ramach inwestycji ST_ART Piątkowo to unikalna propozycja na rynku nieruchomości. Dlaczego? Nickel Development to wyjątkowa firma deweloperska z Poznania, która przy projektach współpracuje z uznanymi pracowniami architektonicznymi. Dzięki temu nie rezygnując z funkcjonalności, tworzą oryginalne wnętrza o niebanalnym charakterze. Dowiedz się, dlaczego warto kupić mieszkanie z tarasem na Piątkowie

2 czerwca 2020

Mieszkania dla singli na Piątkowie w Poznaniu

Komfortowe mieszkanie dla singla w atrakcyjnej lokalizacji? Oferujemy lokale na sprzedaż na Piątkowie w Poznaniu, które spełnią oczekiwania aktywnie żyjących i niezależnych osób. Dzielnica jest świetnie skomunikowana z centrum miasta, dzięki czemu bez problemu spotkasz się z przyjaciółmi i załatwisz pilne sprawy w urzędzie. Kupując mieszkanie dla singla na Piątkowie, zyskujesz dostęp do licznych terenów rekreacyjnych, gdzie swobodnie pobiegasz i spędzisz czas wolny ze znajomymi. W ramach inwestycji ST_ART Piątkowo stworzyliśmy nowoczesne apartamenty z możliwością wykończenia pod klucz. 

30 czerwca 2020

Odbiór mieszkania od dewelopera - doradzamy na co zwrócić uwagę

Odbiór mieszkania od dewelopera to obowiązkowy etap przed przeprowadzką. Podpowiadamy, co zrobić, aby nie narazić się na niepotrzebny stres oraz na co zwrócić szczególną uwagę, zanim zaakceptujesz stan techniczny nieruchomości. Krok po kroku opisujemy, jak wygląda odbiór techniczny mieszkania od dewelopera, dzięki czemu unikniesz przykrych niespodzianek. 

3 grudnia 2019

Mieszkania 4 pokojowe Poznań Piątkowo

Szukasz komfortowego mieszkania w jednej z najatrakcyjniejszych części Poznania? Jeśli tak, to oferta Nickel Development jest właśnie dla Ciebie. Deweloper, w ramach unikatowej inwestycji ST_ART Piątkowo, oferuje mieszkania 4-pokojowe o podwyższonym standardzie mieszkalnym, zlokalizowane na granicy Piątkowa i Winograd. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania, którego lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta, a także umożliwia aktywne spędzanie czasu wolnego poza domem. Dodatkowo, z punktu widzenia lokalizacji, mieszkania w ST_ART Piątkowo są atrakcyjne dla studentów, ponieważ nowa inwestycja Nickel Development znajduje się w pobliżu kampusu uniwersyteckiego na Morasku.

25 marca 2020

Mieszkania z widokiem na Poznań

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na Poznań to propozycja w ramach oryginalnej inwestycji ST_ART Piątkowo od dewelopera Nickel Development. Mieszkanie zlokalizowane na Piątkowie - w jednej z najbardziej lubianych dzielnic miasta, wyznaczy nowe etapy życia i podniesie jakość codzienności. Oferowane mieszkania z widokiem mają ponadstandardowe wykończenia i wyróżniają się artystycznym charakterem części wspólnych. 

18 stycznia 2021

Wiarygodność – kluczowy czynnik wyboru dewelopera

Zakup mieszkania na Piątkowie w Poznaniu lub w jakimkolwiek innym mieście w Polsce wymaga wnikliwej weryfikacji inwestora. Wiarygodny deweloper stanowi gwarancję bezpiecznej transakcji – kupno nieruchomości wiąże się z dużym nakładem finansowym, dlatego masz prawo (a nawet obowiązek) sprawdzić firmę, która odpowiada za inwestycję. Dokładna analiza pozwoli Ci uniknąć stresujących sytuacji takich jak niewypłacalność inwestora, oddalający się termin przekazania mieszkania do użytku czy problematyczne wady budowlane. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak sprawdzić wiarygodność dewelopera.

30 kwietnia 2020

Zakup mieszkania

28 czerwca 2020

Wybieramy mieszkanie - rynek pierwotny czy wtórny?

Rynek pierwotny a wtórny - gdzie bardziej się opłaca kupić mieszkanie, to temat powracający jak bumerang. Zakup nieruchomości to poważne obciążenie dla domowego budżetu, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że szukasz wiarygodnych informacji, które pomogą Ci podjąć decyzję. Z naszego artykułu dowiesz się, czym różni się rynek pierwotny od wtórnego oraz poznasz zalety i wady obu rozwiązań. Dzięki temu przekonasz się, że wybór najlepszego mieszkania na Piątkowie nie jest taki straszny. 

16 maja 2019

Inwestycja mieszkaniowa

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Piątkowie w Poznaniu to doskonała propozycja dla osób, które szukają mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Piątkowo to bowiem jedna z najatrakcyjniejszych części Poznania. Jeśli szukasz nowego mieszkania w tej części miasta to najlepszą propozycją jest nowa inwestycja mieszkaniowa ST_ART Piątkowo od dewelopera Nickel Development.

3 grudnia 2019

Kawalerki Poznań Piątkowo

Szukasz komfortowego mieszkania jednopokojowego w atrakcyjnej części Poznania? Jeśli tak, to kawalerka w ramach inwestycji ST_ART Piątkowo jest właśnie dla Ciebie. To unikatowa inwestycja mieszkaniowa od poznańskiego dewelopera Nickel Development, zlokalizowana na granicy Piątkowa i Winograd, na rogu ulic Lechickiej i Wojciechowskiego.

3 grudnia 2019

Mieszkania 2 pokojowe Poznań Piątkowo

Mieszkanie 2-pokojowe na poznańskim Piątkowie w ramach unikatowej inwestycji ST_ART Piątkowo od dewelopera Nickel Development to bardzo interesująca propozycja. Mieszkania znajdują się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji - na granicy Piątkowa i Winograd. To doskonała lokalizacja, która zapewnia swobodny dostęp do wielu interesujących obiektów rekreacyjno-sportowych oraz licznych terenów zielonych. Mieszkańcy tej części Poznania mogą także korzystać z rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, z popularną Pestką na czele. Dojazd z Piątkowa do centrum zajmuje bardzo niewiele czasu.

10 lipca 2019

Mieszkania deweloperskie

Mieszkania deweloperskie na poznańskim Piątkowie od Nickel Development w ramach inwestycji ST_ART Piątkowo to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w jednej z najatrakcyjniejszych części Poznania. Inwestycja znajduje się bowiem na granicy Piątkowa i Winograd, na rogu ulic Lechickiej i Wojciechowskiego. To doskonała lokalizacja, która z jednej strony umożliwia sprawny i szybki dojazd do innych części Poznania, z drugiej oferuje wiele możliwości jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu poza domem. 

Mieszkania na sprzedaż na Piątkowie w Poznaniu od dewelopera Nickel Development znajdują się w miejscu, gdzie na mapie zaczyna się Piątkowo. To bardzo dogodna lokalizacja i to pod wieloma względami. Można powiedzieć, że jest to miejsce, z którego wszędzie jest blisko.