START PIĄTKOWO – jakie lokale sprawdzą się na dobrze już zagospodarowanym osiedlu
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

START PIĄTKOWO – jakie lokale sprawdzą się na dobrze już zagospodarowanym osiedlu

Wybór miejsca, w którym chcemy prowadzić działalność gospodarczą ma duże znaczenie. Od dobrej lokalizacji bowiem może zależeć powodzenie naszego biznesu. Czynników, które mogą dodatnio wpłynąć na sukces naszego interesu jest sporo. Na co zatem należy przede wszystkim zwrócić uwagę?

Wyróżnij się albo zgiń!


W przypadku każdej nieruchomości kluczową sprawą jest lokalizacja. Oczywiście w zależności od prowadzonego biznesu dobra lokalizacja może oznaczać coś zupełnie innego. Jedno jest pewne – droga do Twojego biura, sklepu, czy apteki musi być czytelna, a budynek – widoczny i rozpoznawalny. Wysoki budynek START PIĄTKOWO wyróżnia się swoim nowoczesnym designem na tle Piątkowa. Tam – na tle dominującej zabudowy z lat 70. XX wieku – już z daleka rzuca się w oczy jego współczesny look. Znajdujące się w nim na parterze lokale usługowe to doskonałe miejsce na prowadzenie działalności. 

40-tysięczne Piątkowo ma potencjał


Kupując lokal w tak dużej dzielnicy możesz mieć pewność, że klientów nie zabraknie. Skala inwestycji – 233 mieszkania to tylko początek. Zbudowany u  zbiegu ulic Wojciechowskiego i Lechickiej budynek ma dobry dojazd i można przy nim zaparkować. Tuż obok znajduje się Biedronka i stacja benzynowa, więc ruch wokół nieruchomości jest ciągły. Zaprojektowane w budynku lokale usługowe o łącznej powierzchni 1200 m² mają duże witryny i można je dowolnie konfigurować – w zależności od potrzeb. Można tutaj otworzyć sklep, salon fryzjerski lub kosmetyczny, gabinet lekarski, kawiarnię, cukiernię lub biuro. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.


Zapraszamy klientów


Jeżeli prowadzimy działalność, która nie wymaga częstego kontaktu z klientem, warto na siedzibę firmy wybrać miejsce ciche, wygodne, dobrze doświetlone, z wygodnym dojazdem – słowem najlepsze dla naszych pracowników. Jeżeli jednak z naszą działalnością wiąże się częsty kontakt z klientem – musimy przede wszystkim pomyśleć o jego potrzebach. Kupuje się oczami – ekspozycję wystawową Twoich wyrobów zagwarantują przestronne witryny. Aby budować identyfikację marki – warto dodatkowo zadbać o kaseton reklamowy. Czynnik niezwykle istotny przy prowadzeniu biznesu to lokal z przyjaznym, zachęcającym wnętrzem. W tym również możemy pomóc – nasza firma Younick Design z radością zaprojektuje Twoją przestrzeń

Jaka działalność sprawdzi się w inwestycji START PIĄTKOWO

Szukając przystani dla swojej marki bierzesz pod uwagę wiele czynników: lokalizację, dostępność miejsc postojowych, estetykę okolicy oraz potencjał. Piątkowo to osiedle dobrze zagospodarowane i funkcjonalne. Musimy jednak pamiętać, że było projektowane kilkadziesiąt lat temu, czyli w epoce ubogiej w gospodarcze inicjatywy. Stąd też w dzielnicy nie ma zbyt wielu eksponowanych miejsc, w których można rozwijać swój biznes. Nowoczesny, prestiżowy budynek z pewnością stanowić będzie wyróżnik Twojej marki. A jakich usług mogą potrzebować mieszkańcy okolicy? Wprowadzający się do nowego budynku z pewnością będą oczekiwać sklepu spożywczego, drogerii, sklepu z żywnością EKO, piekarni, cukierni, ale także kawiarni, gabinetu lekarskiego, szkoły językowej, kosmetyczki czy fryzjera.

Lokal użytkowy to dobra inwestycja


Warto pamiętać, że zakup lokalu komercyjnego jest inwestycją. Większość nabywców myśli o nim jako o miejscu prowadzenia własnej działalności, a niektórzy do zakupu podchodzą inaczej – chcą zainwestować i wynajmować lokal. Nabycie lokalu od dewelopera ma wiele zalet – unikniesz ewentualnych nieprawidłowości w księdze wieczystej, nie pojawią się roszczenia od poprzednich właścicieli, a przede wszystkim lokal jest nowy i posiada gwarancję. Zakup lokalu wreszcie to rentowna inwestycja – stopa zwrotu z zainwestowanego kapitału jest wyższa niż w przypadku innych nieruchomości. Właściciel lokalu użytkowego może także liczyć na dłuższy czas trwania umowy niż w przypadku wynajmu mieszkania.