Zapewnij sobie więcej swobody
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Zapewnij sobie więcej swobody

Ministerstwo Zdrowia podało, że na przełomie czerwca i lipca 2022 roku zanotowano duży wzrost liczby zakażeń koronawirusem. I choć minister zdrowia nie mówi jeszcze o restrykcjach związanych z prawdopodobną jesienną falą zachorowań, to rozważa masowe testowanie oraz ponowne wprowadzenie zasad kwarantanny i izolacji. Dzisiaj trudno wyrokować w jaki sposób będzie kształtować się sytuacja epidemiczna w kolejnych miesiącach, ale warto już dziś pomyśleć o wygodnej przestrzeni na jej przetrwanie. Dobrym rozwiązaniem może okazać się wybór gotowego mieszkania w ukończonej inwestycji.

 

 

 

Gotowe mieszkanie w ST_ART Piątkowo

 

Dużo łatwiej jest podjąć decyzję o zakupie mieszkania, gdy możemy do niego wejść, obejrzeć wszystkie pomieszczenia, snuć aranżacyjne plany. Oddany do użytku wieżowej ST_ART Piątkowo stwarza taką możliwość. Budynek na tle dominującego na Piątkowie budownictwa z lat 70-tych XX wieku, wyróżnia się lekką architekturą i dużymi przeszkleniami. Teren wokół inwestycji jest zadbany, a funkcjonująca na parterze Żabka natychmiast stwarza swojski klimat. Zaraz po wejściu do budynku widzimy na ścianie interpretację miejskiej dżungli stworzoną przez artystę Noriakiego. Cicha, nowoczesna winda wiezie nas na wybrane piętra, by móc obejrzeć jedno z gotowych mieszkań.

 

 

Wybierz najlepszą opcję dla siebie

 

Dostępne mieszkania mają powierzchnię od 38,94 do 92,80 m kw. Trzy- lub 4-pokojowe lokum oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Ostatnie dwa lata zmieniły nasz model funkcjonowania i choć powróciliśmy do pracy stacjonarnej, to wielu z nas zachowała możliwość pracy hybrydowej. Współczesne mieszkanie jest wielofunkcyjną przestrzenią, w której warto zadbać o podziała na strefy, aby nie czuć się nieustannie, jak gdyby było się w pracy. Najlepszym rozwiązaniem (co przy większych mieszkaniach jest możliwe) jest urządzenie gabinetu do pracy lub nauki w oddzielnym pokoju. Wówczas można zakończyć o określonej porze aktywność zawodową i udać się do strefy wypoczynku. Dostępne w ofercie lokale dają taką możliwość. Przykładowe mieszkanie o powierzchni 92, 54 m kw, położone na 13 piętrze posiada salon z jadalnią i aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki i dwie loggie. Mniejsze – trzypokojowe o powierzchni 58,21 m kw. znajduje się na 6 piętrze i posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę i wyjątkowo przestronną loggię o powierzchni aż 16,24 m kw.

 

To prostsze niż myślisz

 

Wystarczy umówić się ze sprzedawcą, zapoznać się z ofertą kilkunastu dostępnych lokali i obejrzeć ten najlepszy dla Ciebie. Jeżeli zajmiesz się tym już teraz, to masz szansę – po wykończeniu – wprowadzić się do niego już jesienią. Jeżeli remont i aranżacja to dla Ciebie za dużo obowiązków – to zdecyduj się na opcję wykończenia pod klucz, którą oferuje YouNick Design.

 

Sprawdź koniecznie jakie jeszcze mamy mieszkania w ofercie:

https://startpiatkowo.com/mieszkania-piatkowo