Mieszkania z widokiem na Poznań - ST_ART Piątkowo
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Mieszkania z widokiem na Poznań

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na Poznań to propozycja w ramach oryginalnej inwestycji ST_ART Piątkowo od dewelopera Nickel Development. Mieszkanie zlokalizowane na Piątkowie - w jednej z najbardziej lubianych dzielnic miasta, wyznaczy nowe etapy życia i podniesie jakość codzienności. Oferowane mieszkania z widokiem mają ponadstandardowe wykończenia i wyróżniają się artystycznym charakterem części wspólnych. 

Prestiżowe mieszkania z widokiem na Poznań 

Mieszkanie z widokiem na Poznań to pomysł na zakup pierwszego mieszkania, zmianę mieszkania przy powiększeniu rodziny lub zainwestowanie w nieruchomość. W dzielnicy Piątkowo charakterystyczne jest stare budownictwo, w które wpisują się mieszkania ST_ART Piątkowo. Wyróżnia je jednak nowoczesne i artystyczne podejście do komfortu codzienności - w budynkach wprowadzono wiele nieszablonowych rozwiązań tj. np. wysokie okna, podwyższone sufity (wysokość większości mieszkań to 2,88 m) i prace znanego, poznańskiego artysty Noriakiego umieszczone w częściach wspólnych. Miejski styl i popularny streetart widoczny we wnętrzu doskonale komponuje się z widokiem na rozległe, żywe miasto. Mieszkanie z widokiem na stolicę Wielkopolski zachwyca o każdej porze dnia i nocy. 

ST_ART Piątkowo - wysoki standard i komfort

Poza zachwycającym widokiem na Poznań, inwestycja ST_ART Piątkowo to też: 

  • 4 windy - po dwie w każdej klatce, 
  • hala garażowa składająca się z 2 poziomów,
  • miejsca postojowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych,
  • parking na zewnątrz, 
  • specjalne miejsce na rowery, 
  • specjalne miejsce na wózki, 
  • duże balkony i loggie, 
  • monitoring zwiększający bezpieczeństwo.

Mieszkanie z widokiem wykończone pod klucz

Nickel Development zapewnia wysokiej jakości wykończenie apartamentu pod klucz. Pracami zajmują się sprawdzeni fachowcy, a nad przebiegiem remontu sprawowany jest stały nadzór. Gwarantowane jest również sprzątanie po remoncie. Mieszkania z widokiem na Poznań w ramach ST_ART Piątkowo to apartamenty kierowane do osób ceniących sztukę, wygodę i wysoką jakość życia. 

Zobacz mieszkania:

1

Pokój

34 m2

1 pokój

2

Pokoje

37 - 45 m2

2 pokoje

3

Pokoje

57 - 64 m2

3 pokoje

4

Pokoje

72 - 92 m2

4 pokoje