Mieszkania 4 pokojowe Poznań Piątkowo | Mieszkania 4 pokojowe Poznań
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Mieszkania 4 pokojowe Poznań Piątkowo

Szukasz komfortowego mieszkania w jednej z najatrakcyjniejszych części Poznania? Jeśli tak, to oferta Nickel Development jest właśnie dla Ciebie. Deweloper, w ramach unikatowej inwestycji ST_ART Piątkowo, oferuje mieszkania 4-pokojowe o podwyższonym standardzie mieszkalnym, zlokalizowane na granicy Piątkowa i Winograd. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania, którego lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta, a także umożliwia aktywne spędzanie czasu wolnego poza domem. Dodatkowo, z punktu widzenia lokalizacji, mieszkania w ST_ART Piątkowo są atrakcyjne dla studentów, ponieważ nowa inwestycja Nickel Development znajduje się w pobliżu kampusu uniwersyteckiego na Morasku.

Mieszkanie 4-pokojowe Piątkowo - idealna propozycja dla rodzin z dziećmi

Mieszkania Poznań Piątkowo od Nickel Development to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Położenie inwestycji daje ogromne możliwości w zakresie spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W pobliżu znajduje się między innymi Rezerwat przyrody Żurawiniec, w którym można spacerować lub jeździć na rowerze. Dodatkowo w Lasku Piątkowskim znajduje się plac zabaw. Zabawa na świeżym powietrzu w bezpośrednim kontakcie z naturą to coś, do czego nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

W Lasku Piątkowskim znajduje się również siłownia plenerowa, z której mogą korzystać starsze dzieci oraz dorośli. Wspólne ćwiczenia na świeżym powietrzu? Jak najbardziej. To świetna zabawa dla całej rodziny.

Rezerwat przyrody Żurawiniec to również świetne miejsce do biegania czy uprawiania nordic walking. To miejsce, które pozwala odetchnąć i odpocząć od codziennych obowiązków.

Mieszkania 4-pokojowe na Piątkowie w Poznaniu są atrakcyjną propozycją dla rodzin także dlatego, że w okolicy znajduje się dużo szkół, przedszkoli i żłobków. Szkoła, przedszkole czy żłobek w pobliżu mieszkania to bardzo duże ułatwienie, zwłaszcza jeśli nie posiada się samochodu.

Mieszkańcy ST_ART Piątkowo mogą korzystać z wózkowni oraz rowerowni znajdujących się na terenie inwestycji.

Mieszkania 4-pokojowe Piątkowo - komfort i wygoda

Mieszkania na sprzedaż na Piątkowie w Poznaniu oferowane przez Nickel Development z całą pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią sobie komfort i wygodę. Inwestycja ST_ART Piątkowo powstała przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Do budowy mieszkań zastosowano wyłącznie najlepsze materiały budowlano-wykończeniowe. 

Mieszkania 4-pokojowe w ST_ART Piątkowo odznaczają się przemyślanym, funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dodatkowo zostały wyposażone w wysokie okna, dzięki którym do pomieszczeń wpada dużo naturalnego światła. Duża ilość naturalnego światła sprawia, że mieszkania są jaśniejsze i przytulniejsze.

Komfortowe mieszkania w standardzie pod klucz na Piątkowie

Oferowane przez poznańskiego dewelopera mieszkania 4-pokojowe na Piątkowie są dostępne w standardzie pod klucz. Jeśli szukasz komfortowego mieszkania gotowego do natychmiastowego zamieszkania to jest to propozycja właśnie dla Ciebie. Korzystając z opcji wykończenia mieszkania pod klucz nie trzeba się martwić żadnymi remontami ani pracami wykończeniowymi. Do lokalu takiego można się od razu wprowadzić.

Usługa wykończenia mieszkania 4-pokojowego pod klucz przez Nickel Development jest kompleksowa i obejmuje:

  • projekt wykonania,
  • duży wybór najlepszych materiałów wykończeniowych,
  • wykonanie prac przez sprawdzonych specjalistów,
  • nadzór nad przebiegiem prac,
  • sprzątanie po remoncie.

Jeśli mieszkanie 4-pokojowe na Piątkowie, to tylko z Nickel Development!

Zobacz mieszkania:

1

Pokój

34 m2

1 pokój

2

Pokoje

37 - 45 m2

2 pokoje

3

Pokoje

57 - 64 m2

3 pokoje

4

Pokoje

72 - 92 m2

4 pokoje