Mieszkania dla par na Piątkowie w Poznaniu
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Mieszkania dla par na Piątkowie w Poznaniu

Jak dobrze wybrać pierwsze mieszkanie dla pary? Kluczowa jest lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta. W ramach inwestycji ST_ART Piątkowo w Poznaniu oferujemy mieszkania dla par o podwyższonym standardzie. To doskonały wybór dla osób, które prowadzą bujne życie towarzyskie, cenią uroki życia w mieście, ale jednocześnie nie chcą mieszkać w ścisłym centrum. Na Piątkowie dostępne są mieszkania dla par w stanie deweloperskim oraz z możliwością wykończenia pod klucz

Nowoczesne mieszkania dla par na Piątkowie

Nickel Development to deweloper na Piątkowie, który znany jest z nietuzinkowych inwestycji. Nowoczesne mieszkania dla par na sprzedaż to oryginalna oferta na rynku nieruchomości w Poznaniu. Piątkowo to jedna z najbardziej popularnych dzielnic nie bez powodu - znajduje się blisko centrum i jest z nim świetnie skomunikowana dzięki trasie szybkiego tramwaju (tzw. pestka). W sąsiedztwie inwestycji znajdują się lubiane przez mieszkańców centra handlowe, obiekty sportowo-rekreacyjne oraz popularne dyskonty. Dlaczego nasze mieszkania spełniają potrzeby par?

  • Każdy lokal ma funkcjonalny układ pomieszczeń (nawet w najmniejszym mieszkaniu znajdzie się miejsce na stół jadalny) i dostęp do komórki lokatorskiej.
  • Podobnie jak w wielu kamienicach, nasze mieszkania są wyposażone w wysokie okna, co zapewnia więcej światła dziennego.
  • Większość lokali posiada sufit podwyższony do 2,88 m. 
  • Zaprojektowaliśmy wygodny garaż dwupoziomowy oraz praktyczne stojaki na rowery. 
  • Mieszkania dla par posiadają przestronne balkony lub loggie wykończone płytką z pięknym widokiem na miasto.
  • Zadbaliśmy również o doskonałą akustykę i estetyczną realizację projektu. 

Dla pary najrozsądniejszym wyborem jest mieszkanie 2-pokojowe, ale oferujemy również kawalerki i lokale 3- oraz 4-pokojowe. Zakup nieruchomości ST_ART Piątkowo to bezpieczna finansowo inwestycja, która z pewnością zwróci się w przyszłości, jeśli postanowicie ją sprzedać. 

ST_ART Piątkowo - inwestycja z miejskim luzem

Mieszkania na Piątkowie cieszą się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na rozbudowaną infrastrukturę w okolicy oraz bliskość centrum. Nasza inwestycja doskonale wpisuje się w ten krajobraz, a jednocześnie proponuje powiew świeżości. Udowadnia to współpraca z poznańskim artystą street artu Noriakim, którego prace znajdują się w częściach wspólnych budynku. Oferujemy mieszkania dla par, które świetnie odnajdują się w miejskim klimacie, ale nie mają nic przeciwko temu, by złapać oddech w okolicznościach przyrody. Piątkowo w Poznaniu zdecydowanie na to pozwala. Niewątpliwą zaletą jest też rozsądna cena za nasze mieszkania dla par oraz czytelnie napisana, przyjazna umowa deweloperska.