Mieszkania 3 pokojowe Poznań Piątkowo | Mieszkania 3 pokojowe Poznań
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Mieszkania 3 pokojowe Poznań Piątkowo

Mieszkanie 3-pokojowe na poznańskim Piątkowie? Dlaczego nie! Deweloper Nickel Development posiada w ofercie nowoczesne i komfortowe mieszkania w ramach unikatowej inwestycji ST_ART Piątkowo. To doskonała propozycja dla osób, które nie chcą mieszkać w ścisłym centrum, ale zależy im na możliwości szybkiego dojazdu do niego. Mieszkania Poznań Piątkowo to również świetna oferta dla osób aktywnych, lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu, na łonie natury.

Atrakcyjna lokalizacja mieszkań 3-pokojowych na Piątkowie

Inwestycja mieszkaniowa ST_ART Piątkowo jest zlokalizowana na granicy Piątkowa i Winograd, jednej z najatrakcyjniejszych części Poznania. Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że jest to miejsce, z którego wszędzie jest blisko. To zasługa bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacji publicznej w tej części miasta, z popularną Pestką na czele. Dojazd tramwajem z Piątkowa do centrum to kwestia kilku, kilkunastu minut.

Obecność wielu przystanków tramwajowych i autobusowych to nie jedyny atut mieszkania na Piątkowie. W tej części Poznania znajdziemy wiele innych obiektów użyteczności publicznej. W pobliżu mieszkań 3-pokojowych oferowanych przez Nickel Development znajdują się:

 • liczne obiekty handlowo-usługowe, na przykład centra handlowe Plaza i Pestka oraz popularne dyskonty,
 • obiekty rozrywkowo-rekreacyjne, między innymi kręgielnia, kino, laserowy paintball, klub fitness,
 • apteki, przychodnie, gabinety lekarskie,
 • placówki oświatowe: żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe,
 • stacje benzynowe.

Piątkowo - idealne miejsce do zamieszkania dla całej rodziny

Mieszkanie 3-pokojowe na Piątkowie to ciekawa propozycja dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W pobliżu inwestycji znajduje się bowiem wiele ciekawych miejsc do spacerowania, jazdy na rowerze, biegania czy uprawiania nordic walking. Rezerwat przyrody Meteoryt Morasko czy Rezerwat przyrody Żurawiniec w Lasku Piątkowskim to miejsca, w których można się zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków. W Lasku Piątkowskim znajduje się plac zabaw oraz siłownia plenerowa. Piątkowo to idealne miejsce dla całej rodziny.

Mieszkanie 3-pokojowe Piątkowo o podwyższonym standardzie

Mieszkania na sprzedaż na Piątkowie w Poznaniu posiadają podwyższony standard mieszkalny. Lokale oferowane przez Nickel Development są nowoczesne i komfortowe. Inwestycja powstała przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych oraz najlepszych materiałów budowlano-wykończeniowych. Mieszkania 3-pokojowe posiadają wysokie okna, dzięki którym wpada do nich dużo naturalnego światła. Lokale są jasne, przestronne i przytulne.

Dla mieszkańców ST_ART Piątkowo Nickel Development przygotował szereg udogodnień. Na terenie inwestycji znajdują się między innymi:

 • parking zewnętrzny,
 • 2-poziomowa hala garażowa,
 • rowerownia,
 • wózkownia.

Mieszkania 3-pokojowe Poznań Piątkowo w standardzie pod klucz

Mieszkania 3-pokojowe w ramach inwestycji ST_ART Piątkowo są dostępne w standardzie pod klucz. To bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą otrzymać mieszkanie gotowe do natychmiastowego zamieszkania. 

Usługa wykończenia mieszkania w standardzie pod klucz oferowana przez poznańskiego dewelopera jest kompleksowa. W jej ramach Nickel Development zapewnia:

 • projekt wykonania,
 • szeroki wybór materiałów wykończeniowych,
 • wykonawstwo przez sprawdzonych fachowców,
 • stały nadzór nad przebiegiem remontu,
 • sprzątanie po zakończeniu prac.

Korzystając z usługi wykończenia pod klucz będziesz mógł od razu zamieszkać w swoim nowym mieszkaniu. Nie będziesz musiał się martwić żadnymi remontami.

Zobacz mieszkania:

1

Pokój

34 m2

1 pokój

2

Pokoje

37 - 45 m2

2 pokoje

3

Pokoje

57 - 64 m2

3 pokoje

4

Pokoje

72 - 92 m2

4 pokoje