Mieszkania z tarasem Poznań - ST_ART Piątkowo
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Mieszkania z tarasem Poznań

Mieszkanie z tarasem i widokiem na Poznań w ramach inwestycji ST_ART Piątkowo to unikalna propozycja na rynku nieruchomości. Dlaczego? Nickel Development to wyjątkowa firma deweloperska z Poznania, która przy projektach współpracuje z uznanymi pracowniami architektonicznymi. Dzięki temu nie rezygnując z funkcjonalności, tworzą oryginalne wnętrza o niebanalnym charakterze. Dowiedz się, dlaczego warto kupić mieszkanie z tarasem na Piątkowie

Mieszkanie z tarasem z widokiem na Poznań

Planujesz zakup pierwszego mieszkania i szukasz odpowiedniej lokalizacji? Świetnym pomysłem będzie mieszkanie z tarasem na Piątkowie, o podwyższonym standardzie wykończenia. Takie rozwiązanie sprawdzi się również, jeśli Twoja rodzina niedługo się powiększy i rozważasz zmianę mieszkania. Co zyskujesz, kupując mieszkanie z tarasem i widokiem na Poznań? 

  • Wysokie okna.
  • Podwyższone sufity do 2,88 m w części mieszkań. 
  • 4 windy - po dwie w każdej klatce. 
  • Dwupoziomową halę garażową.
  • Zewnętrzny parking.
  • Stojaki na rowery.
  • Miejsce przeznaczone na wózki.
  • Przestronne balkony i loggie. 
  • Monitoring wizyjny.

ST_ART Piątkowo - inwestycja w miejskim stylu

Inwestycja ST_ART Piątkowo to nie tylko mieszkania z tarasem. Projekt został  stworzony tak, by podkreślić atuty ważnej dla Poznania dzielnicy. Piątkowo to świetne połączenia komunikacyjne z centrum i okolicami miasta, rozbudowana infrastruktura publiczna i rozrywkowa oraz bliskość uczelni wyższych. Kupując mieszkanie z tarasem na Piątkowie, wybierasz komfort i praktyczne rozwiązanie. W ofercie dostępne są zarówno kawalerki jak i mieszkanie 2-, 3- i 4-pokojowe o funkcjonalnym układzie. Istnieje również możliwość zakupu mieszkania pod klucz.

Jednocześnie ST_ART Piątkowo tworzy nową, miejską przestrzeń mieszkalną. Zaprosiliśmy do współpracy Noriakiego - poznańskiego artystę, który wywodzi się z polskiej szkoły streetartu. Jego prace znajdują się w częściach wspólnych budynku, nadając mu unikalny charakter. Budynek i mieszkania z tarasem zostały zaprojektowane w taki sposób, by wpisywały się w dotychczasową architekturę Piątkowa. 

W celu omówienia szczegółów, skontaktuj się z doradcami Nickel Development.

Zobacz mieszkania:

1

Pokój

34 m2

1 pokój

2

Pokoje

37 - 45 m2

2 pokoje

3

Pokoje

57 - 64 m2

3 pokoje

4

Pokoje

72 - 92 m2

4 pokoje