Mieszkania dla singli na Piątkowie w Poznaniu
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Mieszkania dla singli na Piątkowie w Poznaniu

Komfortowe mieszkanie dla singla w atrakcyjnej lokalizacji? Oferujemy lokale na sprzedaż na Piątkowie w Poznaniu, które spełnią oczekiwania aktywnie żyjących i niezależnych osób. Dzielnica jest świetnie skomunikowana z centrum miasta, dzięki czemu bez problemu spotkasz się z przyjaciółmi i załatwisz pilne sprawy w urzędzie. Kupując mieszkanie dla singla na Piątkowie, zyskujesz dostęp do licznych terenów rekreacyjnych, gdzie swobodnie pobiegasz i spędzisz czas wolny ze znajomymi. W ramach inwestycji ST_ART Piątkowo stworzyliśmy nowoczesne apartamenty z możliwością wykończenia pod klucz. 

Mieszkania dla singli na Piątkowie w Poznaniu

Mieszkanie dla singla - dopasowane do Twoich potrzeb

ST_ART Piątkowo to unikalna propozycja na rynku nieruchomości w Poznaniu. Oferujemy między innymi mieszkania dla singli, które docenią miłośnicy miejskiego stylu życia. Dlaczego?

 • Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, nasze kawalerki są wyjątkowo funkcjonalne.
 • Mieszkanie dla singli jest wyposażone w wysokie okna, które zapewnia odpowiednie oświetlenie oraz widok na panoramę miasta.
 • Podczas projektu nawiązaliśmy współpracę z lokalnym artystą street-artu, Noriakim, którego prace znajdziesz w częściach wspólnych budynku.
 • W większości lokali są sufity podwyższone do 2,88 m.
 • Zapewniamy dostęp do dwupoziomowego garażu i stojaków na rowery. 
 • Kawalerki oraz 2-pokojowe mieszkania dla singli posiadają przestronne balkony lub loggie z widokiem na Poznań. 

Nickel Development to uznany deweloper na Piątkowie, który oferuje nowoczesne mieszkania dla singli w dobrej cenie. Ze względu na doskonałą lokalizację jest to bezpieczna inwestycja, nawet jeśli w przyszłości zmienisz życiowe plany. Kawalerkę o podwyższonym standardzie można bowiem wynająć lub z korzyścią sprzedać.   

ST_ART Piątkowo - inwestycja wpisana w tkankę miejską 

Zakup mieszkania na Piątkowie w Poznaniu to doskonały wybór. Naszą inwestycję stworzyliśmy z myślą o osobach, które cenią miejską estetykę i wygody życia w centrum, a Piątkowo to dzielnica:

 • dobrze skomunikowana z resztą miasta,
 • z licznymi trasami rowerowymi,
 • z kampusem Morasko,
 • w której bez problemu znajdziesz ulubiony dyskont i dwa centra handlowe cenione przez mieszkańców,
 • z obiektami sportowo-rekreacyjnymi takimi jak kluby fitness czy laserowy paintball.

Oferujemy funkcjonalne mieszkania dla singli o podwyższonym standardzie, a dla osób, które nie chcą tracić czasu na aranżację wnętrz przygotowaliśmy możliwość wykończenia pod klucz. Dzięki temu nie będziesz zaprzątać sobie głowy remontem. Mieszkanie na Piątkowie w Poznaniu to sposób na szybki dojazd do pracy i spotkanie z przyjaciółmi w ulubionej knajpie. Jednocześnie jest to miejsce, w którym z przyjemnością odpoczniesz od codzienności.