Mieszkania 2 pokojowe Poznań Piątkowo | Mieszkania 2 pokojowe Poznań
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Mieszkania 2 pokojowe Poznań Piątkowo

Mieszkanie 2-pokojowe na poznańskim Piątkowie w ramach unikatowej inwestycji ST_ART Piątkowo od dewelopera Nickel Development to bardzo interesująca propozycja. Mieszkania znajdują się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji - na granicy Piątkowa i Winograd. To doskonała lokalizacja, która zapewnia swobodny dostęp do wielu interesujących obiektów rekreacyjno-sportowych oraz licznych terenów zielonych. Mieszkańcy tej części Poznania mogą także korzystać z rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, z popularną Pestką na czele. Dojazd z Piątkowa do centrum zajmuje bardzo niewiele czasu.

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań - połączenie tradycji z nowoczesnością

Cechą charakterystyczną poznańskiego Piątkowa jest stare budownictwo mieszkalne. ST_ART Piątkowo to unikatowa inwestycja, która doskonale wkomponowała się w ten krajobraz. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że mieszkania te stanowią swego rodzaju pomost pomiędzy przeszłością a przyszłością. Przeszłość to w tym przypadku wygląd nieruchomości, który harmonijnie współgra z innymi budynkami mieszkalnymi na Piątkowie. Przyszłość to z kolei nowoczesne rozwiązania, jakie zastosowano podczas budowy. Mieszkania 2-pokojowe są nowoczesne i komfortowe, posiadają podwyższony standard mieszkalny. Lokale mają wysokie okna, co sprawia, że mieszkania są jasne i przytulne.

ST_ART Piątkowo - udogodnienia dla mieszkańców

Poznański deweloper przygotował wiele udogodnień dla mieszkańców swojej inwestycji. Mieszkańcy  ST_ART Piątkowo mają do dyspozycji:

  • 2-poziomową halę garażową,
  • parking zewnętrzny,
  • rowerownię,
  • wózkownię.

Kupując mieszkanie 2-pokojowe na Piątkowie nie będziesz musiał martwić się o miejsce do zaparkowania. Dzięki 2-poziomowej hali garażowej i parkingowi zewnętrznemu zawsze znajdziesz wolne miejsce.

Mieszkanie 2-pokojowe Piątkowo w standardzie pod klucz

Mieszkania na sprzedaż na poznańskim Piątkowie są dostępne w standardzie pod klucz. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu otrzymasz mieszkanie gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Nie będziesz musiał się martwić żadnymi remontami ani pracami wykończeniowymi. O wszystko zadba za Ciebie deweloper. 

Co obejmuje usługa wykończenia mieszkania 2-pokojowego pod klucz? W jej ramach deweloper zapewnia:

  • projekt wykonania,
  • duży wybór materiałów wykończeniowych,
  • wykonawstwo przez sprawdzonych i doświadczonych fachowców,
  • nadzór nad przebiegiem remontu,
  • sprzątanie po zakończeniu remontu.

Skorzystaj z oferty wykończenia pod klucz mieszkania 2-pokojowego i ciesz się urokami życia na Piątkowie!

Mieszkania na poznańskim Piątkowie od Nickel Development to propozycja dla najbardziej wymagających osób, które cenią sobie komfort i wygodę.

Zobacz mieszkania:

1

Pokój

34 m2

1 pokój

2

Pokoje

37 - 45 m2

2 pokoje

3

Pokoje

57 - 64 m2

3 pokoje

4

Pokoje

72 - 92 m2

4 pokoje