ST_ART Piątkowo - Rozwijaj z nami swój biznes.
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Rozwijaj z nami swoją działalność! Poznaj powody, dla których właśnie tutaj powinieneś otworzyć swój biznes.

Inwestowanie w nieruchomości jest jednym z najbardziej pewnych sposobów na uzyskanie stabilnego zysku. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób szuka alternatywnych rozwiązań dla tradycyjnych form inwestowania, takich jak lokaty bankowe czy fundusze inwestycyjne. Zainteresowanie lokalami handlowymi i usługowymi rośnie, a wiele osób decyduje się na założenie własnego biznesu i przejście “na swoje”. Właśnie dlatego parter budynku ST_ART Piątkowo przeznaczyliśmy na usługi, z których będą korzystać nasi mieszkańcy i ich sąsiedzi z pobliskich bloków.

 

Wiele możliwości

W naszej inwestycji już prężnie działają gabinety lekarskie oraz medycyny estetycznej, ale także sklep Żabka i multiagencja ubezpieczeniowa. ST_ART Piątkowo to wymarzone miejsce na otwarcie lokalu z branży health & beauty oraz medycznej  Parter naszej inwestycji to łącznie prawie 1200 m² powierzchni przeznaczonej na usługi, a dostępne lokale mają od 104 m² do nawet 270 m².  Każdy ma duże witryny z wejściem prosto z chodnika, pylon reklamowy na własne logo i liczne miejsca parkingowe. Wygodnie, prawda?

 

Duży potencjał

Na Piątkowie rośnie zapotrzebowanie na usługi, co dobrze wpłynie na lukratywność Twojego biznesu. ST_ART Piątkowo ma już ponad 200 mieszkańców, a na samym Piątkowie mieszka ponad 40 tysięcy poznaniaków. To dynamicznie rozwijająca się, duża dzielnica naszego miasta, do której bezproblemowo dojedziemy własnym samochodem i komunikacją miejską. Łatwo trafią do Ciebie potencjalni klienci, co pozwoli Ci rozwijać swoją firmę. Czego chcieć więcej?

 

Gotowa inwestycja

Nasz budynek jest gotowy do użytkowania, co oznacza, że możesz kupić lokal i od razu zabrać się za wykańczanie go pod własne potrzeby. Nie masz głowy i czasu do projektowania i remontu? Nasze projektantki z YouNick Design pomogą we wszystkim, a Ty na spokojnie będziesz mógł witać pierwszych gości w wysprzątanym, gotowym lokalu. Chcesz połączyć dwa lokale ze sobą? Damy radę.

 

Inwestycja w lokal usługowy ST_ART Piątkowo to doskonała okazja do rozpoczęcia własnego biznesu w dzielnicy o dużym potencjale i dobrej komunikacji.  Nie czekaj, zainwestuj w swój sukces już dziś!