ST_ART PIĄTKOWO - dynamiczne życie w mieście
Zapytaj o lokal usługowy

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

ST_ART PIĄTKOWO - dynamiczne życie w mieście

Kilkuosobowa rodzina to gwarancja różnych zdań, zainteresowań i pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Jak połączyć wodę z ogniem, zadowolić przepełnione emocjami nastoletnie dzieci, zapewnić im dobre miejsce do nauki i odpoczynku, a sobie zorganizować komfortowy salon i strefę zen? Wybierzcie jedno z dostępnych w ofercie mieszkań 3- lub 4-pokojowych w inwestycji ST_ART Piątkowo, a spełnisz oczekiwania całej rodziny.

Światła wielkiego miasta
W mieście jest wszystko co kochacie: kina, teatry, dobre sklepy i galerie, zielone parki i urocze skwery, klimatyczny Stary Rynek, wiekowe zabytki, liczne miejsca sportu i rekreacji, dobre szkoły i uczelnie. Chcecie tu być. To oczywiste. Lśniący nocą od świateł Poznań jest piękny. Podziwianie go z wysokości kilku, czy kilkunastu pięter zapiera dech w piersiach i daje poczucie wolności. Za dnia ten widok przybiera barwy miasta: jasne budynki, czerwone dachy, zmieniająca odcienie zieleń, a nad wszystkim niebo i tańczące na chmurach promyki słońca.

Artystyczna energia i oryginalny przekaz Odważna bryła, przeszklone klatki schodowe, a wewnątrz zaskakujące części wspólne. Na dole przywita Was obraz Noriakiego – nowoczesna interpretacja pełnego energii Piątkowa. Na piętrach natkniecie się na rozpoznawalną nawet za granicą postać Watchera – lokalnego patrioty i jednocześnie obywatela świata, który swą energią ożywi każdego mieszkańca. Sztukę we wnętrzach będziecie mogli także podziwiać w klatce B, gdzie na piętrach od pierwszego do dziesiątego zawisną ekspresyjne i dynamiczne obrazy Grzegorza Gruzy.

 

Funkcjonalna przestrzeń dla całej rodziny Zapraszamy Was do jednego z 3-pokojowych mieszkań, abyście sami przekonali się jak bardzo spodoba się całej rodzinie. Otwieracie drzwi wejściowe i po prawej stronie zaskakuje Was miejsce na garderobę lub szafę – jak wolicie. Dalej znajduje się łazienka, a za nią 12-metrowa sypialnia z wyjściem na kameralną loggię. Tutaj przez wiele ciepłych miesięcy będziecie mogli oddawać się swoim ulubionym zajęciom – czytaniu, pracy, rękodziełu, czy słuchaniu muzyki. Po lewej stronie od wejścia znajduje się natomiast druga sypialnia, która z powodzeniem może stać się pokojem dla Waszego dziecka albo funkcjonalnym gabinetem do pracy. Za nim – serce domu – niemal 22-metrowy salon z aneksem kuchennym i jadalnią oraz wyjściem na 24-metrową loggię – Wasz drugi, letni salon. Cała rodzina może tutaj odpoczywać po pracy, czy szkole. Z powodzeniem urządzicie też jadalnię na świeżym powietrzu, czy mobilny gabinet – praca z takim widokiem będzie prawdziwą przyjemnością. Mieszkanie jest wysokie na 2,87 m, a wszystkie pomieszczenia mają duże okna, przez które wpada mnóstwo dziennego światła. Tutaj się mieszka!

Odzyskajcie swój czas! Kupując mieszkanie w inwestycji ST_ART Piątkowo poczujecie, że miasto jest Wasze. Tutaj przecież pracujecie, tutaj Wasze dzieci się uczą i poznają świat poprzez przyjacielskie relacje, dodatkowe rozwijające ciało i umysł zajęcia, obcowanie z kulturą i zwykłą zabawę. Mieszkając na dobrze skomunikowanym z resztą miasta Piątkowe nie będziecie musieli spędzać pół dnia w samochodzie. Słowem: odzyskacie swój czas!