Wyślij zapytanie

Jest
w mieszkaniu

Wyboru
lokalizacji

Dobrego
budownictwa

Blog

17 czerwca 2020

Czy warto kupić mieszkanie na wynajem?

W ciągu ostatnich dziesięciu lat liczba właścicieli nieruchomości w Polsce wzrosła aż o jedną piątą. Czy warto kupić mieszkanie pod wynajem, biorąc pod uwagę te dane? Szybki przegląd Internetu sugeruje, że to najlepsza inwestycja kapitału, jaką możesz dokonać, w dodatku przynosząca szybkie zyski. Jest to nie tylko mylące, ale i przesłania złożoność tematu. Przekonaj się, czy rzeczywiście warto kupić mieszkanie pod wynajem i na co warto zwrócić uwagę, zanim zaczniesz inwestować. 

15 czerwca 2020

Dlaczego warto zamieszkać na Piątkowie?

Piątkowo, dotychczas uznawane za sypialnię Poznania, to niepozorna dzielnica, która oferuje mieszkania w doskonałej lokalizacji. Komfort życia codziennego jest dla wielu osób priorytetem, z którego nie chcą rezygnować, dlatego wybór odpowiedniego miejsca zamieszkania ma naprawdę duże znaczenie. Dowiedz się, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę i przekonaj się, dlaczego warto szukać mieszkania na Piątkowie

13 czerwca 2020

Gwarancja i rękojmia przy zakupie nowego mieszkania

Gwarancja dewelopera często mylona jest z rękojmią, a są to dwa pojęcia, które warto rozróżniać, kupując mieszkanie. Usterki mogą być większe lub mniejsze, ale są nieuniknione - dotyczy to także nowego budynku. Jednak zgodnie z kodeksem cywilnym masz prawo oczekiwać od dewelopera naprawy wad fizycznych nieruchomości lub zażądać zwrotu równowartości w formie pieniężnej. Wyjaśniamy, na czym polega gwarancja dewelopera oraz czym różni się od rękojmi

11 czerwca 2020

Ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim?

To, ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim zależy od wielu czynników, w tym od Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Warto do tematu podejść zdroworozsądkowo i z wyprzedzeniem zaplanować najważniejsze wydatki. Odpowiednio oszacowany koszt wykończenia mieszkania pomoże również poradzić sobie z mniej spodziewanymi opłatami. Na początek warto zdecydować, czy większość prac wykonasz samodzielnie, czy jednak zatrudnisz profesjonalną ekipę. Co dalej? 

10 czerwca 2020

Jak się przeprowadzić - porady na zmianę mieszkania

Poszukiwanie i zakup nowego mieszkania to wyzwanie samo w sobie, ale jak się przeprowadzić i nie zwariować? Choć zmiana miejsca zamieszkania wydaje się czymś ekscytującym, organizacja przeprowadzki może nieco przytłoczyć. Dotyczy to szczególnie tych osób, które latami gromadziły ważne rzeczy i przedmioty, które zawsze było szkoda wyrzucić. Wiemy, co oznacza pakowanie, dlatego podpowiadamy jak się przeprowadzić sprawnie i bez zbędnych konfliktów. Oczywiście nie obiecujemy gruszek na wierzbie, ale mamy nadzieję, że kilka praktycznych porad nieco ułatwi zadanie.

9 czerwca 2020

Kupno mieszkania od dewelopera - krok po kroku

Chcesz wiedzieć, jak wygląda kupno mieszkania krok po kroku? Przygotowaliśmy praktyczne wskazówki, które pomogą Ci bezproblemowo przejść przez proces zakupu nieruchomości. Dowiesz się na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni lokal oraz dlaczego ważne jest sprawdzenie wiarygodności dewelopera. Zdobyta wiedza sprawi, że kupno mieszkania z pewnością będzie mniej stresujące oraz zabezpieczy Cię przed potencjalnymi problemami. 

8 czerwca 2020

Mieszkania dla par na Piątkowie w Poznaniu

Jak dobrze wybrać pierwsze mieszkanie dla pary? Kluczowa jest lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta. W ramach inwestycji ST_ART Piątkowo w Poznaniu oferujemy mieszkania dla par o podwyższonym standardzie. To doskonały wybór dla osób, które prowadzą bujne życie towarzyskie, cenią uroki życia w mieście, ale jednocześnie nie chcą mieszkać w ścisłym centrum. Na Piątkowie dostępne są mieszkania dla par w stanie deweloperskim oraz z możliwością wykończenia pod klucz

2 czerwca 2020

Mieszkania dla singli na Piątkowie w Poznaniu

Komfortowe mieszkanie dla singla w atrakcyjnej lokalizacji? Oferujemy lokale na sprzedaż na Piątkowie w Poznaniu, które spełnią oczekiwania aktywnie żyjących i niezależnych osób. Dzielnica jest świetnie skomunikowana z centrum miasta, dzięki czemu bez problemu spotkasz się z przyjaciółmi i załatwisz pilne sprawy w urzędzie. Kupując mieszkanie dla singla na Piątkowie, zyskujesz dostęp do licznych terenów rekreacyjnych, gdzie swobodnie pobiegasz i spędzisz czas wolny ze znajomymi. W ramach inwestycji ST_ART Piątkowo stworzyliśmy nowoczesne apartamenty z możliwością wykończenia pod klucz. 

30 czerwca 2020

Odbiór mieszkania od dewelopera - doradzamy na co zwrócić uwagę

Odbiór mieszkania od dewelopera to obowiązkowy etap przed przeprowadzką. Podpowiadamy, co zrobić, aby nie narazić się na niepotrzebny stres oraz na co zwrócić szczególną uwagę, zanim zaakceptujesz stan techniczny nieruchomości. Krok po kroku opisujemy, jak wygląda odbiór techniczny mieszkania od dewelopera, dzięki czemu unikniesz przykrych niespodzianek. 

28 czerwca 2020

Wybieramy mieszkanie - rynek pierwotny czy wtórny?

Rynek pierwotny a wtórny - gdzie bardziej się opłaca kupić mieszkanie, to temat powracający jak bumerang. Zakup nieruchomości to poważne obciążenie dla domowego budżetu, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że szukasz wiarygodnych informacji, które pomogą Ci podjąć decyzję. Z naszego artykułu dowiesz się, czym różni się rynek pierwotny od wtórnego oraz poznasz zalety i wady obu rozwiązań. Dzięki temu przekonasz się, że wybór najlepszego mieszkania na Piątkowie nie jest taki straszny. 

16 maja 2019

Inwestycja mieszkaniowa

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Piątkowie w Poznaniu to doskonała propozycja dla osób, które szukają mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Piątkowo to bowiem jedna z najatrakcyjniejszych części Poznania. Jeśli szukasz nowego mieszkania w tej części miasta to najlepszą propozycją jest nowa inwestycja mieszkaniowa ST_ART Piątkowo od dewelopera Nickel Development.

3 grudnia 2019

Kawalerki Poznań Piątkowo

Szukasz komfortowego mieszkania jednopokojowego w atrakcyjnej części Poznania? Jeśli tak, to kawalerka w ramach inwestycji ST_ART Piątkowo jest właśnie dla Ciebie. To unikatowa inwestycja mieszkaniowa od poznańskiego dewelopera Nickel Development, zlokalizowana na granicy Piątkowa i Winograd, na rogu ulic Lechickiej i Wojciechowskiego.